Nasi Autorzy

Pozostałe promocje
Informacja związana z COVID-19

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do zakupu książek w naszym sklepie internetowym. Z uwagi na to, że koronawirus bardzo szybko ginie bez żywego nosiciela, a więc nie potrafi przetrwać na przedmiotach przemysłowych, zakupy online są całkowicie bezpieczne. Nawet gdyby gdzieś w całym łańcuchu dostaw produkt przemysłowy (w tym książki czy płyty DVD) miał styczność z osobą zarażoną tego rodzaju wirusem, to czas potrzebny na przeładunek towaru w magazynie oraz dostawę pocztą czy kurierem, sprawia, iż do odbiorcy dociera produkt całkowicie bezpieczny.

Mamy nadzieję, że stosując się do zaleceń Rządu RP, unikają Państwo większych zgromadzeń i więcej czasu spędzają w swoich domach. To dobry czas, by nadrobić zaległości czytelnicze. Dla osób, które poświęcają obecnie czas na oglądanie w internecie przerażających wiadomości o charakterze apokaliptycznym, polecamy dla równowagi lekturę Apokalipsy w relacji Jana w nowym przekładzie dynamicznym: https://vocatio.com.pl/pl/p/Apokalipsa-w-relacji-Jana/1212.

Dodatkowo specjalnie na ten czas wprowadziliśmy na naszą stronę promocję - większość książek kupią teraz Państwo z 25% rabatem. Zapraszamy serdecznie!

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl