Producenci

Męskie sprawy - 4x DVD

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 89,99 zł 89.99
ilość szt.
Zyskujesz 89 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

MĘSKIE SPRAWY - Mark Gungor

Olewamy polityczną poprawność

Zestaw 4 DVD

Rok produkcji: 2014
DVD Kolor
Czas nagrania: 7 h:58 m
Napisy w języku polskim

To DVD jest zapisem zorganizowanej przez facetów i dla facetów konferencji, która mówi o męskich sprawach, wprost i bez ogródek. 
      W społeczeństwie, w którym mężczyźni są planowo obdzierani ze swojej męskości, potrzebne są wzorce postaw i zdrowe nauczanie, które będzie im przewodnikiem w boju o zachowanie atrybutów prawdziwej męskości. Ta konferencja ma na celu potwierdzenie tych wartości, które – dane im przez samego Boga – sprawiają, że różnią się oni od kobiet. W Bożym planie bowiem zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają swoje unikalne, niemożliwe do zastąpienia miejsce. W tej konferencji nie chodzi więc o wytykanie lub piętnowanie czegokolwiek w jednej czy drugiej płci. Chodzi o pełnię realizacji celów, jakie Bóg postawił przed facetami.
      Konferencja MĘSKIE SPRAWY – Olewamy polityczną poprawność dotyka najtrudniejszych tematów związanych z rolą mężczyzny w dzisiejszym społeczeństwie. Jeśli jesteś facetem szukającym spełnienia swej męskości zgodnie z Bożym planem, jeśli nie dałeś się jeszcze otumanić medialnemu szumowi bezpłciowych wymoczków i wojujących feministek, to DVD, które trzymasz w ręku, jest dla ciebie.
       Po jego obejrzeniu dowiesz się, że nie jesteś sam. Dowiesz się, jak skutecznie walczyć o swoje „miejsce w stadzie”, jak zachować swoją męską tożsamość, jak nie poddać się otaczającej nas zewsząd głupocie. Dramat rugowania płciowości ze wszystkich sfer życia, a więc dramat politycznej poprawności, rozgrywa się tu i teraz. Otacza cię z każdej strony. Stań więc dumnie i zrób to, co prawdziwi faceci robią swobodnie: olej to z góry. Nie przejmuj się tym, co mówią popaprane media, ty rób swoje! Nie poddawaj się, nie daj się ogłupić, zachowaj trzeźwe myślenie! Jesteś facetem, a to prawdziwy powód do dumy!
    Konferencja MĘSKIE SPRAWY to kilka godzin znakomitych wykładów oraz świetnej bluesowej muzyki. Zorganizowana i zrealizowana została przez znanego i popularnego mówcę Marka Gungora oraz przez grupę jego przyjaciół. Konferencja ta jest zaproszeniem do odważnego wejścia na pole bitwy. Mamy bowiem do czynienia z prawdziwą duchową batalią, jaką siły ciemności wytoczyły Bogu Najwyższemu.

 

 

   


 INFORMACJA DLA OSÓB PLANUJĄCYCH POKAZY PUBLICZNE

Osoby i organizacje planujące pokazy publiczne, mogą nabyć płyty wraz ze stosowną  licencją. Zamówienia należy kierować na adres handlowy@vocatio.com.pl, podając imię i nazwisko (nazwę organizacji), adres podmiotu, ilość osób na planowanych pokazach, numer NIP, numer telefonu oraz adres e-mailowy. Dostępne są następujące kategorie licencji:

a) DVD do użytku domowego - 73,17 zł + 23% VAT
b) DVD z licencją dla osób indywidualnych na publiczne pokazy domowe 1-25 osób - 200 zł + 23% VAT
c) DVD z licencją na pokazy publiczne w kościołach 1-199 osób - 450 zł + 23% VAT
d) DVD z licencją na pokazy publiczne w kościołach  200-499 osób - 600 zł + 23% VAT
e) DVD z licencją na pokazy publiczne w kościołach 500-999 osób - 900 zł + 23% VAT
f) DVD z licencją na pokazy publiczne w kościołach 1000-2000 osób - 1200 zł + 23% VAT
g) DVD z licencją na pokazy publiczne w kościołach powyżej 2000 osób - 1500 zł + 23% VAT
h) DVD z licencją na pokazy publiczne dla organizacji pozakościelnych - 1500 zł + 23% VAT  niezależnie od ilości osób.
i) DVD z licencją multistanowiskową (do 6 stanowisk) na pokazy publiczne - 1500 zł + 23% VAT za płytę główną z licencją + max. do 5 płyt dodatkowych w cenie detalicznej 89,99 zł za każdą płytę.  Każde ze stanowisk w licencji jest ważne na pokazy do 100 osób.

 

Każda licencja jest ważna na rok na nieograniczoną ilość pokazów.

Do ceny DVD z licencją należy jeszcze doliczyć koszty przesyłki wg jednej z poniższych opcji:a) zwykły list polecony 12,50 zł (wysyłka po dokonaniu przedpłaty na konto)
b) priorytetowy list polecony 18,60 zł (wysyłka po dokonaniu przedpłaty na konto)
c) kurier 24 zł (wysyłka za pobraniem)


Każda licencja kategorii b-i uprawnia do zakupu bezpośrednio w VOCATIO prezentacji DVD w pełnych standardach (25 kompletów w kartonie) z rabatem 20% do sprzedaży podczas organizowanego pokazu. Dzięki uzyskanemu rabatowi sprzedaż już 15 kompletów DVD zwraca koszty licencji na publiczne pokazy domowe, a sprzedaż 33 egz. DVD zwraca koszty licencji na publiczne pokazy w kościele dla grupy do 200 osób.

 

LEGALIZACJA KOPII DVD

Nie wolno dokonywać nielegalnych kopii tej produkcji. Jest to nie tylko sprzeczne z prawem, ale także przeciwne najlepiej pojętemu interesowi widzów.
Bez wpływów ze sprzedaży tej produkcji nie będziemy mogli dostarczać Państwu kolejnych świetnych programów w profesjonalnym wydaniu.

Jeśli jednak ktoś złamał już prawo i zrobił sobie pojedynczą kopię tych nagrań, a chciałby mieć w tej sprawie pokój w swoim sercu, to może wpłacić na konto VOCATIO kwotę 70 zł za zestaw z dopiskiem: Legalizacja pojedynczej kopii DVD Gungor - Męskie sprawy...
Posiadanie takiego dokumentu wpłaty będzie dla Państwa oficjalnym dokumentem legalizacji posiadanej kopii DVD na wypadek kontroli policyjnej.
Pieniądze należy wpłacić na konto:

Oficyna Wydawnicza VOCATIO
konto: 63103015820000000800805007
z dopiskiem: Legalizacja kopii DVD Gungor - Męskie sprawy...

 

 

Opinie o produkcie (3)

Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu, wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

12 listopada 2015

Tym, którzy oglądali seminarium "Przez śmiech do lepszego małżeństwa", pastora Marka Gungora przedstawiać nie trzeba. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że jego nazwisko może być dla wielu osób - i to nie tylko panów - gwarantem jakości i motywacją, aby sięgnąć po seminarium skierowane do mężczyzn, którego twórcą jest Gungor. Seminarium to pod hasłem "Męskie sprawy" zostało niedawno wydane przez wyd. Vocatio. Tytuł jest stosowny, bo tematy poruszane na tych spotkaniach są rzeczywiście męskie i dla nas mężczyzn ważne, a sam sposób przekazu również tak dobrany, by do mężczyzn dotrzeć. Mówcy różnią się między sobą. Mamy wśród nich muzyka Jimmiego Bratchera, który opowiada swoje świadectwo nawrócenia, wplatając w to wątek relacji z żoną, mamy także amerykańskiego komika Brada Stina, który z niezwykłą ekspresją opowiada o zasadach i paradoksach współczesnego świata. Jest również pastor David Murrow, który w bardzo mądry oraz żartobliwy sposób pokazuje, co tak naprawdę może przeszkadzać mężczyznom w Kościele w związku z formą duszpasterską. Mówi o rzewnych pieśniach, które dotykają przede wszystkim kobiecych serc czy też o zbyt dużym nacisku we wspólnotach położonych na relacje i uczucia. Wskazuje na to, że mężczyźni budują relację, opierając ją na wzajemnym szacunku i dlatego np. bardziej przemawiają do nich pieśni wskazujące w swoim przesłaniu na szacunek względem Boga. Niestety dziś najczęściej akcentuje się miłosną relację z Bogiem, nie pokazując przy tym jak wielkim, "męskim" zadaniem było zbawienie, a więc "uratowania świata". Według mnie bardzo cenne myśli. Choć Murrow odnosi się do realiów amerykańskich i do wspólnot protestanckich, to jego wnioski można przenieść także do wspólnot katolickich. Znakomite wystąpienie ma również Mark Gungor, podczas którego skupił się wokół dwóch przestrzeni w życiu mężczyzny, które mogą oddalać go od drogi zgodnej z przykazaniami i wiarą – pieniędzy oraz seksualności. Często odwołuje się do fragmentów z Pisma Świętego, szukając właściwych rozwiązań. Podaje on mocne, prawdziwe i bardzo potrzebne mężczyznom słowa prawdy, zmuszające do zmierzenia się z tymi tematami w swoim życiu. Seminarium to nie wyczerpuje tematu mężczyzny i wiary, mężczyzny i Kościoła, mężczyzny i dążenia do świętości, ale stanowi dobre źródło do refleksji i pracy osobistej - mocne, motywujące. W znakomitej formie, a przede wszystkim – w formie filmów (około 40-60-minutowych), szczególnie przydatne dla tych mężczyzn, którym niełatwo przychodzą dłuższe lektury ;-)

12 listopada 2015

Gdy natrafiłem na konferencję Marka Gungora o tytule "Męskie sprawy" (następną po "Przez śmiech do lepszego małżeństwa"), byłem bardzo ciekawy jej treści. W jego wykładach o tematyce małżeńskiej poznałem go jako osobę potrafiącą po mistrzowsku łączyć powagę treści z lekkością formy. Tym razem Mark Gungor wraz z gronem przyjaciół (Brad Stine, David Murrow, Jimmie Bratcher) mierzy się z tematyką miejsca mężczyzny we współczesnym świecie. Czy również tym razem z klasą udźwignie temat? Sposób realizacji od razu przyciąga uwagę, bowiem jest to konferencja dla mężczyzn w 100% prowadzona przez mężczyzn. Zakres tematyczny jest bardzo bogaty, każdy więc na pewno znajdzie coś dla siebie. Jakie są więc te męskie sprawy? Czy konflikt może być budujący? Dlaczego ważne jest stawianie czoła problemom kosztem przysłowiowego świętego spokoju? Chociaż chrześcijaństwo powszechnie kojarzone jest z bezkonfliktową postawą, nie w każdej sytuacji jest to biblijny model postępowania. Za wzór stawiany jest Paweł, który zarówno nauczając, jak i działając, nie wahał się otwarcie i wbrew okolicznościom stawać po stronie tego, co ważne i prawdziwe kosztem swojego komfortu. Czy wiecie, że polityczna poprawność to objaw feminizacji kultury? Pojawia się, gdy zwracamy nadmierną uwagę na okoliczności, a nie na sedno sprawy. Poprzez nią – z czego nie zawsze sobie zdajemy sprawę – dzisiejsze społeczeństwo wywiera na nas ogromną presję w kwestii biblijnych standardów. Ale możemy oprzeć się temu i wybrać głoszenie PRAWDY, by w ten sposób rozszerzać granice Królestwa Bożego. Przykładem w tej kwestii okazuje się być sam Jezus, który gdy trzeba, wywraca stoły lub odważnie występuje przeciwko religijnym liderom. Jak wygląda uczniostwo w pigułce? To podporządkowanie się Bożej kontroli w dziedzinie seksu i finansów. W tej kwestii interesujące jest, co badania naukowe mówią o satysfakcji seksualnej. Dowiadujemy się również, czym różni się dawanie pieniędzy od procesu adopcji. Czy można zmienić coś w lokalnym kościele, aby mężczyźni chętniej angażowali się w jego służbę? Dlaczego statystyki pokazują, że chociaż faceci kochają Boga, niechętnie chodzą do kościoła? Aby temu zaradzić, uczymy się, jak przywrócić balans pomiędzy kobiecością i męskością w kościele. W taki sposób, aby zachęcając facetów, jednocześnie nie zniechęcić kobiet. Jak nauczyć się kończyć to, co się zaczęło i nigdy się nie poddawać? Recepta okaże się prosta, chociaż niekoniecznie łatwa w realizacji. Opiera się na właściwej motywacji i sprzymierzeńcach – Bogu, którego naturze jest obce poddawanie się, i facetom wokoło gotowym do wspólnej walki. Nawet Jezus potrzebował pomocy, aby wypełnić swoją misję! Słuchając tej konferencji, nie sposób się nudzić z uwagi na bardzo zróżnicowaną formę przekazu. Humor miesza się tutaj z powagą, osobiste przykłady z biblijną argumentacją a wyniki naukowych badań z własnymi przekonaniami. Na każdym kroku jesteśmy zachęcani do obrony wartości, które są dla nas ważne i do tego, żebyśmy nie przepraszali za swój męski sposób patrzenia na sprawy. Stawiane zaś przed nami wyzwania pozwalają skoncentrować się i zmobilizować w przypadku trudności. Całość tworzy potężne źródło inspiracji i pozytywnej motywacji dla każdego mężczyzny – niezależnie od wieku i etapu duchowego rozwoju.

12 listopada 2015

A więc krótko: bardzo dobry materiał do obejrzenia i obgadania z facetami. Bez lania wody i kręcenia się wokół własnego ogona. Bycie facetem-chrześcijaninem jest naprawdę super! Materiał daje dużo do myślenia, tym bardziej, że jest wpleciona naprawdę niezła muzyka! Mark Gungor jest jak zwykle zabawny, ale i dosadny. Nie owija w bawełnę, co czasami może zaboleć. No cóż, dowiadywanie się prawdy o sobie nie zawsze jest przecież "milutkie". Wykładowcy, poprzez liczne przykłady biblijne, własne obserwacje i doświadczenia, przypominają (albo odsłaniają?) nam obraz mężczyzny z krwi i kości. Hasło "Olewamy polityczną poprawność" w 100% trafione ;-) Polecam jako pretekst do spotkania z kumplami. Bardzo dobre na wszelkie konferencje dla mężczyzn, lub jako... prezent dla tych, na których nam naprawdę zależy. Wielkie dzięki za tę pozycję! Piotr Herman, MobilnaParafia.pl na platformie Mprofi.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl