Nasi Autorzy

Pozostałe promocje
Biblia uśmiechnięta
Biblia uśmiechnięta
48,00 zł 24,00 zł
szt.
Biblia dla przedszkolaków
Biblia dla przedszkolaków
56,00 zł 28,00 zł
szt.
Tęczowa Biblia
Tęczowa Biblia
36,00 zł 19,00 zł
szt.
Komentarz tematyczny do Nowego Testamentu - 3 tomy
Komentarz tematyczny do Nowego Testamentu - 3 tomy
720,00 zł 576,00 zł
szt.
Biblia uśmiechnięta
Biblia uśmiechnięta
48,00 zł 24,00 zł
szt.
Atlas biblijnej Jerozolimy
Atlas biblijnej Jerozolimy
35,00 zł 17,50 zł

Narodziny Jezusa

Dostępność: duża ilość
Cena: 19,90 zł 19.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Narodziny Jezusa

Autor:    Piotr Haraszewski
Ilustrator:    Zbigniew Freus
Wydanie:    pierwsze
Data i miejsce wydania:    Warszawa 2008
Format:    225 x 225 mm
Oprawa:    twarda, laminowana, pokryta lakierem UV z brokatem, złote tłoczenia
Liczba stron:    32


Wydawca:    Oficyna Wydawnicza VOCATIO
ISBN:    978-83-7492-073-5
 
     
Historia narodzenia Zbawiciela ukazana została w tej książce w odmienny sposób niż w innych publikacjach poświęconych przyjściu na świat Bożego Syna.

Gdy Bóg stworzył ogród w Eden i dał go pierwszym ludziom w posiadanie, żyli oni w bliskiej relacji ze swym Stwórcą. Jednak z powodu swojego nieposłuszeństwa musieli opuścić Eden. Bliska więź z Bogiem została zerwana. Gdy ludzie opuszczali rajski ogród, po raz pierwszy otrzymali obietnicę przyjścia Zbawiciela, który otworzy im drogę do odnowienia bliskiej przyjaźni z Bogiem.

Przez wieki Bóg ponawiał swoją obietnicę, przypominając ją ludziom przez proroków takich jak Izajasz, Jeremiasz czy Zachariasz. W końcu, gdy nadszedł właściwy czas, posłał Anioła do młodej dziewczyny, Maryi, która została wybrana na matkę Zbawiciela.

Ukazanie wydarzeń Nocy Betlejemskiej w perspektywie mesjańskich proroctw Starego Testamentu daje nową i niezwykłą szansę na przeżywanie Świąt Narodzenia Zbawiciela. Książeczka jest przeznaczona do wspólnego, rodzinnego czytania. Niech jej lektura odnowi w naszych domach duchowy splendor Świąt Bożego Narodzenia, który będzie jaśniał również po ich zakończeniu.

- Przykuwający uwagę nowy pomysł na opowiedzenie historii o narodzinach Jezusa Chrystusa i wypełnieniu tym samym obietnicy Bożego Zbawienia

- Bardzo nowatorskie i niezwykłe ilustracje stanowiące wspaniałe tło dla narracji

- Oryginalna okładka, na której tytuł zrobiony został specjalnym lakierem UV z brokatem

- Idealna do wspólnego czytania w rodzinnym gronie nie tylko w czasie świąt Bożego Narodzenia

- Doskonały prezent gwiazdkowy

 

Recenzja Iwony Piątek z blogu kajecisko.blogspot.com

Recenzja portalu Tata w tarapatach

Opinie o produkcie (1)

9 listopada 2015

Mam przed sobą książkę o Bożym Narodzeniu przeznaczoną dla dzieci, która nie jest ckliwą opowiastką. To naprawdę głęboka opowieść o Dobrej Nowinie. Historia o odwiecznej Miłości, o wyciąganiu ręki do stworzenia, które upadło, o nieustającym towarzyszeniu ludziom w drodze ku zbawieniu. Na 33 stronach tej opowieści, autor przekazuje w przystępny sposób cała głębię Bożego planu i przy okazji wyjaśnia też sens świątecznych tradycji. Piękne, nastrojowe ilustracje dopełniają dzieła. Wydana bardzo starannie, może być świetnym, świątecznym prezentem. Autor zaskoczył mnie i bardzo ucieszył potraktowaniem małego odbiorcy tak poważnie. Myślę, że warto sięgnąć po tę pozycję, bo nam samym uświadomi ona, jak drogocenni jesteśmy w Bożych oczach. Należałoby czytać tę książkę w rodzinnym gronie, bo każdy z nas znajdzie w niej coś innego, co poruszy jego samego i pozwoli spojrzeć na święta świeżym okiem i z wdzięcznością zaśpiewać Gloria in excelsis Deo. Z całą odpowiedzialnością gorąco polecam książeczkę Piotra Haraszewskiego Narodziny Jezusa, dawno nie byłam tak pozytywnie zaskoczona tekstem skierowanym do najmłodszych. Mam nadzieję, że przeczytacie i razem ze swoim dzieckiem pomodlicie się wspólnie słowami zaproponowanymi przez autora: Zapraszam Cię do mojego serca jako mojego Pana i Zbawiciela. Daj mi moc, abym dzień po dniu mógł naśladować Ciebie, żyjąc takim życiem, jakie Tobie będzie się podobało.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl