Producenci

Przez śmiech do lepszego małżeństwa - 3x DVD

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 86,10 zł 86.10
ilość szt.
Zyskujesz 86 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

PRZEZ ŚMIECH DO LEPSZEGO MAŁŻEŃSTWA - Mark Gungor


Zestaw 3 DVD
DVD Kolor
Czas nagrania: 236 minut
Napisy w języku polskim

 

Dzięki zabawnym, praktycznym i boleśnie szczerym radom Marka Gungora, życie wielu małżeństw na całym świecie zmieniło się nie do poznania. Mark, twórca popularnego seminarium Przez śmiech do lepszego małżeństwa (Laugh Your Way to a Better Marriage®) przedstawia podstawy dynamiki relacji damsko-męskich, ukazując z niezwykłą jasnością przyczyny najczęstszych problemów i proponując praktyczne sposoby ich rozwiązania.
            Przez śmiech do lepszego małżeństwa nie jest jednak typowym seminarium dla małżeństw. Zabawne przykłady, jakie podaje Mark, mają w sobie tak wielki ładunek humoru i oryginalności, że trudno będzie wam powstrzymać się od powtarzania ich wszystkim znajomym. Jego prezentacje są pełne komizmu, a przez to łatwe do zapamiętania i bardzo praktyczne. To ułatwia małżonkom przyswojenie wielu cennych spostrzeżeń i natychmiastowe zastosowanie ich w praktyce.
          Niniejszy zestaw 3 płyt DVD jest profesjonalnym zapisem weekendowego seminarium prowadzonego przez Marka Gungora. Dzięki nim przekonacie się osobiście, jak w praktyczny i humorystyczny sposób można mówić o życiu, miłości i małżeństwie. Na płytach znajdziecie:
Opowieść o dwóch mózgach – będziecie konać ze śmiechu, słuchając, jak Mark wyjaśnia „prawa fizyki relacyjnej” – czyli to, co różni mężczyzn i kobiety, i z czego to wynika.
Klucz do niesamowitego seksu – to sesja „dla dorosłych”, na którą czekaliście całe życie! Mark przedstawia pięć rzeczy, o których musi wiedzieć każde małżeństwo, by doświadczyć niesamowitego, przekraczającego wszelkie pojęcie współżycia seksualnego... nie przegapcie tego!
Jak razem żyć i się nie pozabijać – dzięki tej sesji odkryjecie w swoim małżeństwie moc przebaczenia... albo, jak nazywa to Mark: wyzerowania.
        Oglądając to seminarium, będziecie doskonale się bawić, wiele się nauczycie i dowiecie jak wprowadzić konkretne, pozytywne zmiany w waszych małżeństwach. Obejrzyj więc program Przez śmiech do lepszego małżeństwa z kimś, kogo kochasz, z osobą, na której zależy ci najbardziej!
 

Czas trwania:  

DVD 1 - sesja 1 - 01:12:00       

              sesja 2 – 00:55:00

DVD 2 - sesja 1 – 00:39:00

              sesja 2 – 00:35:00

DVD 3 – 00:35:00


Recenzja Magazynu Kontakt

Recenzja z bloga Narzeczeni z Bożej łaski

Recenzja na blogu Mama Tosiaczka

 

INFORMACJA DLA OSÓB PLANUJĄCYCH POKAZY PUBLICZNE

Osoby i organizacje planujące pokazy publiczne lub pokazy online przez Zoom lub Teams, mogą nabyć płyty wraz ze stosowną  licencją. Zamówienia należy kierować na adres handlowy@vocatio.com.pl, podając imię i nazwisko (nazwę organizacji), adres podmiotu, ilość osób na planowanych pokazach, numer NIP, numer telefonu oraz adres e-mailowy.

 

Dostępne są następujące kategorie licencji:

a) DVD do użytku domowego - 70 zł + 23% VAT
b) DVD z licencją dla osób indywidualnych na publiczne pokazy domowe 1-25 osób - 200 zł + 23% VAT
c) DVD z licencją dla osób indywidualnych na prywatne pokazy online przez Zoom lub Teams do 50 osób - 300 zł + 23% VAT
d) DVD z licencją dla osób indywidualnych na prywatne pokazy online przez Zoom lub Teams do 100 osób - 450 zł + 23% VAT
e) DVD z licencją na pokazy publiczne w kościołach oraz pokazy online przez Zoom lub Teams 1-199 osób - 450 zł + 23% VAT
f) DVD z licencją na pokazy publiczne w kościołach oraz pokazy online przez Zoom lub Teams 200-499 osób - 600 zł + 23% VAT
g) DVD z licencją na pokazy publiczne w kościołach oraz pokazy online przez Zoom lub Teams 500-999 osób - 900 zł + 23% VAT
h) DVD z licencją na pokazy publiczne w kościołach oraz pokazy online przez Zoom lub Teams 1000-2000 osób - 1200 zł + 23% VAT
i) DVD z licencją na pokazy publiczne w kościołach powyżej 2000 osób oraz pokazy online przez Zoom lub Teams - 1500 zł + 23% VAT
j) DVD z licencją na pokazy publiczne dla organizacji pozakościelnych oraz pokazy online przez Zoom lub Teams - 1500 zł + 23% VAT  niezależnie od ilości osób.
k) DVD z licencją multistanowiskową (do 6 stanowisk) na pokazy publiczne oraz pokazy online przez Zoom lub Teams - 1500 zł + 23% VAT za płytę główną z licencją + max. do 5 płyt dodatkowych w cenie detalicznej 86,10 zł za każdą płytę.  Każde ze stanowisk w licencji jest ważne na pokazy do 100 osób.

 

Każda licencja jest ważna na rok na nieograniczoną ilość pokazów.

Do ceny DVD z licencją należy jeszcze doliczyć koszty przesyłki wg jednej z poniższych opcji:


a) zwykły list polecony 12,50 zł (wysyłka po dokonaniu przedpłaty na konto)
b) priorytetowy list polecony 18,60 zł (wysyłka po dokonaniu przedpłaty na konto)
c) kurier 24 zł (wysyłka za pobraniem)

Każda licencja kategorii b-i uprawnia do zakupu bezpośrednio w VOCATIO prezentacji DVD w pełnych standardach (25 kompletów w kartonie) z rabatem 20% do sprzedaży podczas organizowanego pokazu. Dzięki uzyskanemu rabatowi sprzedaż już 15 kompletów DVD zwraca koszty licencji na publiczne pokazy domowe, a sprzedaż 33 egz. DVD zwraca koszty licencji na publiczne pokazy w kościele dla grupy do 200 osób.

Dla wygody organizatorów pokazów publicznych przygotowaliśmy specjalny plakat ogłoszeniowy ze stosownym białym polem do wpisania szczegółowych informacji o miejscu, dniu i czasie rozpoczęcia pokazu. Plakat możemy przesłać pocztą elektroniczną. Oryginalny format plakatu A3 można ewentualnie samodzielnie zmniejszyć w procesie drukowania. Korzystanie z plakatu jest bezpłatne i nie wymaga żadnych dodatkowych zgód ze strony wydawcy.


 

LEGALIZACJA KOPII DVD

Nie wolno dokonywać nielegalnych kopii tej produkcji. Jest to nie tylko sprzeczne z prawem, ale także przeciwne najlepiej pojętemu interesowi widzów.
Bez wpływów ze sprzedaży tej produkcji nie będziemy mogli dostarczać Państwu kolejnych świetnych programów w profesjonalnym wydaniu.

Jeśli jednak ktoś złamał już prawo i zrobił sobie pojedynczą kopię tych nagrań, a chciałby mieć w tej sprawie pokój w swoim sercu, to może wpłacić na konto VOCATIO kwotę 70 zł za zestaw z dopiskiem: Legalizacja pojedynczej kopii DVD Gungor - Przez śmiech...
Posiadanie takiego dokumentu wpłaty będzie dla Państwa oficjalnym dokumentem legalizacji posiadanej kopii DVD na wypadek kontroli policyjnej.
Pieniądze należy wpłacić na konto:

Oficyna Wydawnicza VOCATIO
konto: 63103015820000000800805007
z dopiskiem: Legalizacja kopii DVD Gungor - Przez śmiech...

 

 

 

Opinie o produkcie (37)

Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu, wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

10 listopada 2015

Lektura obowiązkowa dla każdego faceta. Zanim po kilku latach wspólnego mieszkania będziemy nieustannie i bezskutecznie się wściekać na jej oczywiste wady i myśleć o rozwodzie - posłuchajmy pastora. Może okaże się, że żyjemy z PRAWDZIWĄ kobietą, a nie jej męskim surogatem. Że jej wady to jej największe zalety, o których my twardziele, możemy tylko pomarzyć. I to że jest tak wkurzająco od nas różna, logicznie nieprzewidywalna, i emocjonalnie rozwalająca i siebie, i nas - to coś najpiękniejszego, co mógł nam dać Bóg. Nawet jeśli to ona spowodowała, że musieliśmy uciekać z raju. Ona? - tylko gdzie byliśmy my, kiedy czort robił jej wodę z mózgu, kiedy trzeba było skręcić mu zwisający z drzewa kark. Posłuchajmy pastora, zanim kolejny raz szatan dobierze się do naszej kobiety, do naszego małżeństwa. Na nasze własne życzenie. Warto

10 listopada 2015

Jeśli jesteś facetem i nie chcesz, żeby twoją żonę bolała głowa na samą myśl o współżyciu już parę lat po ślubie, to musisz obejrzeć te materiały. Jeśli jesteś kobietą i nie chcesz, żeby bolała cię głowa na samą myśl o współżyciu już parę lat po ślubie, to musisz obejrzeć te materiały. :)

10 listopada 2015

Oglądając te płyty, absolutnie zgadzałam się z mówcą. Miałam wrażenie, jakby moje życie przestało być tylko moim życiem. To tak jakby Bóg zesłał tego pastora, aby pokazał mi i mojemu mężowi, jak to moje (nasze) życie naprawdę wygląda. Nauczyło mnie to wiele, ogromna lekcja na przyszłość. Spora dawka dobrych rad dla mojego małżeństwa. A na koniec przepraszaliśmy się z mężem, wyznając sobie jednocześnie miłość, rozpoczynając nowy etap w naszym życiu z tzw. "tabula rasą". Polecam, bo warto zakochać się na nowo.

10 listopada 2015

Jedyne takie lekarstwo na bolączki każdego małżeństwa, w tym delikatną materię pożycia intymnego. Te płyty potrafią zmienić małżeństwo, tak by zacząć wszystko od nowa - w każdym wieku (w każdym razie koło 50tki to też działa). Serdecznie polecam.

10 listopada 2015

I like it. Pozornie zabawne, a tak naprawdę pełne poczucia humoru i autorefleksji. Przykuwające uwagę i dające do myślenia. Dziękuję i polecam.

10 listopada 2015

Pierwszy raz oglądałem Gungora w internecie, jego wystąpienie nt. Mózgu mężczyzny i kobiety. Od razu byłem pod niesamowitym wrażeniem jego osoby i tego, co mówi. Kolejny wykład był na temat Klucza do niesamowitego seksu. I to wystąpienie najbardziej mnie zainteresowało. Oglądając go, prawie pękłem ze śmiechu :D Ten człowiek jest świetny!!! Mówi w prosty i wesoły sposób o sprawach, które odgrywają w życiu człowieka ważną rolę. Od teraz mówię o nim moim znajomym i polecam, żeby obejrzeli jego wystąpienia. Dzisiaj np. moja koleżanka bardzo się nim zaciekawiła i już jej wysłałem linka z wystąpieniem Gungora nt. Mózgu mężczyzny i kobiety. Polecam każdemu!!! Brawo!

10 listopada 2015

Słuchałam na obozie chrześcijańskim w Orlim Gnieździe, na którym byłam z Nowego Przymierza z Gliwic, wspaniała wspólnota chrześcijańska. Warte obejrzenia to seminarium. MIŁOŚĆ i to jak możemy poznać drugą osobę i jej preferencje i potrzeby. Jak można cieszyć i poznawać się w małżeństwie ciągle na nowo, na nowo. Uczymy się siebie cały czas, ale najważniejsze to Bóg, który nas nasyca swym dobrem. Czytajmy Jego Słowo, czyli Biblię stamtąd czerpiąc wiedzę i miłość do męża, żony.

10 listopada 2015

Seminarium zdecydowanie warte obejrzenia. I TO NIE RAZ !!! Każda para powinna mieć tą pozycję w swojej bibliotece DVD na półce i co najmniej raz w roku obejrzeć i odświeżyć swoje małżeństwo, odkurzyć je z tego, co się niepotrzebnie nawarstwiło i uwolnić do codziennego radowania się sobą. Wszyscy robimy coroczny przegląd rejestracyjny samochodu. Takie coroczne przeglądy rejestracyjne naszego małżeństwa też są konieczne dla jego zdrowia. Więc zachęcam do takiego corocznego przeglądu rejestracyjnego z tym DVD , naprawdę sama przyjemność i dla kobiet, i dla mężczyzn!!!

10 listopada 2015

Jeśli chcesz ze swoim facetem (lub dziewczyną, jeśli nim jesteś) spędzić wspaniale czas, płacząc ze śmiechu i zobaczyć się nawzajem w całkiem nowym świetle, to nieważne, ile czasu jesteście razem - to film dla Was! Ja oglądając go, myślałam tylko: "o kurczę, to o mnie! O, a to o nim!" W końcu uczymy się przez całe życie, prawda? Podejdźmy do niego z humorem :) To cała prawda, nie całkiem serio ;) Gorąco polecam!

10 listopada 2015

To jedyne seminarium, podczas którego cały czas trzeba trzymać się za brzuch ze śmiechu!!! Za to podane treści o małżeństwie z jednej strony znane, ale z drugiej strony tak rzadko stosowane. Polecam gorąco!

10 listopada 2015

Seminarium jest naprawdę niesamowite. Europejczycy nie potrafią w ten sposób mówić, do tego potrzeba południowoamerykańskiej dynamiki i charakteru. Aktorskie zapędy autora powodują, że ogląda się niezwykle przyjemnie i z uśmiechem na twarzy. Widzowie co i rusz wybuchają śmiechem, a mimo to, nie tracą z oczu delikatności i powagi tematu, jakim są relacje w małżeństwie. Polecam każdemu, zarówno na początku jak i z długim stażem małżeńskim, wierzącym i niewierzącym. Bez owijania w bawełnę.

10 listopada 2015

To seminarium nie jest dobre. Ono jest fantastyczne! Dla wielu małżeństw, które możemy obserwować podczas publicznych wyświetleń (prawa dla Fundacja OPIEKUN) jest to wręcz trzęsienie ziemi. Pewne "prawdy", pewne "schematy" nabyte podczas wychowanie do małżeństwa nagle okazują się potężną przeszkodą w normalnym funkcjonowaniu tego małżeństwa. I być może budziłoby to sprzeciw wielu osób, ale ponieważ jest to podane w tak rozrywkowej formie, wywołującej u niektórych wręcz śmiech i łzy, to razem z tymi łzami spływa to, co "stare" a pojawia się we wzroku patrzących na siebie małżonków jakieś zrozumienie i szansa na "nowe otwarcie". Duże brawa za sprowadzenie tego seminarium do Polski. Janusz Sklepowicz Fundacja OPIEKUN fundacja@opiekun.org.pl

10 listopada 2015

"Przez śmiech do lepszego małżeństwa" - polecam każdemu małżeństwu, i tym udanym, i tym z problemami. Rewelacja, dawno nie bawiliśmy się z mężem podczas oglądania nawet najlepszej komedii i chociaż wiemy o większości poruszonych zagadnień, to miło posłuchać, kiedy osoba trzecia mówi o tak ważnych sprawach w taki sposób. OGLĄDAJCIE, WARTO!

10 listopada 2015

Choć na światowych rynkach od lat trwa bessa, mi udało się zrobić interes życia. Stosunek procentowy wkładu (czas i pieniądze) do zysków ( które są nie do policzenia) przekroczył wszelkie oczekiwania. Do tej pory śledziłem głównie sesje giełdowe, ale sesje, w których Mark przedstawia prawa fizyki relacyjnej, demaskuje zagrożenia w sferze seksualnej, by odkryć przed nami tajniki alkowy - zrewulocjonizowały nasz związek. Dzięki ostatniej sesji mogliśmy zresetować swoją przeszłość i w mocy przebaczenia zacząć Nowe Życie. To najlepsza inwestycja ostatnich lat!

10 listopada 2015

To jedyne seminarium na temat małżeństwa, które z własnej woli obejrzał za mną mój mąż! A do tego, coś próbuje stosować w życiu... z absolutnie własnej nieprzymuszonej woli... a to już naprawdę coś :-)

10 listopada 2015

To jest świetne. Polecam. Uśmiałam się jak norka, a przy okazji mówi najprawdziwszą prawdę.

10 listopada 2015

"Przez śmiech do lepszego małżeństwa" to najlepszy znany mi na rynku środek podnoszący kondycję każdego małżeństwa. Lek należy stosować gdy: patrzysz na współmałżonka jakby pochodził z Wenus/ Marsa; kot doświadcza więcej czułości niż ty; sex jest jak przejażdżka pociągiem inter city; czujesz się w domu jak na ringu. Możliwe stosowanie z innymi środkami typu, poradniki, sesje terapeutyczne. Działania niepożądane: - w niektórych przypadkach odnotowano bóle brzucha spowodowane nadmiernym śmiechem - zmarszczki mimiczne (z tego samego powodu) -konieczność wymiany materaca w sypialni z powodu jego nadmiernego użytkowania. Lek najlepiej podzielić na 3 oddzielne dawki (3 płyty DVD), wtedy jego przyswajalność jest o wiele skuteczniejsza. W przypadku braku takiej możliwości, lek można zażyć w dawce jednorazowej bez skutków ubocznych. Dlatego jeśli pragniesz doświadczyć małżeństwa, o jakim dotychczas tylko marzyłeś, musisz zakupić ten produkt i polecić go innym!

10 listopada 2015

POLECIŁAM WIELU MAŁŻEŃSTWOM, WARTO - IDĄ ŚWIĘTA, KUPCIE SOBIE, RODZICOM, ZNAJOMYM NA GWIAZDKĘ - BĘDZIECIE SIEBIE LEPIEJ ROZUMIEĆ- POLECA BARBARA WIATER -MEDIATOR

10 listopada 2015

Bardzo gorąco polecam to seminarium. Płakaliśmy ze śmiechu razem z mężem, a jednocześnie uświadomiliśmy sobie, jak wiele nas różni i co można zrobić, aby nasz związek był lepszy. To najlepsza nasza inwestycja w małżeństwo w ostatnich miesiącach! ;)

10 listopada 2015

Polecam gorąco. Fantastyczne seminarium! Szkoda, że w Polsce takich nie ma! Byliśmy z mężem na pokazie 2 miesiące temu i niebawem znów się wybieramy. A dziś weszłam na stronę, żeby zakupić płyty. Warto mieć je przy sobie, bo nie sposób spamiętać tyle wskazówek i rad, którymi dzieli się Mark Gungor będąc tylko raz na pokazie. Sposób prezentacji również zachwycający, tak jak pisali moi poprzednicy.

10 listopada 2015

Rewelacja! W fantastyczny, prosty sposób Mark mówi o relacjach damsko-męskich, które dotyczą KAŻDEGO. Jesteśmy zachwyceni, polecamy gorąco z całego serca szczególnie wszystkim parom. Naprawdę WARTO!!!

10 listopada 2015

Absolutna rewelacja! Fantastyczny przekaz z niesamowitym poczuciem humoru podstawowych i niesłychanie ważnych treści. Te filmy powinny stanowić zestaw zalecany (tudzież obowiązkowy) przy wszelkich kursach przedmałżeńskich.

10 listopada 2015

Czy nagrania DVD z pastorem Markiem Gungorem zawierają najlepszą konferencją dla małżeństw od czasów epoki lodowcowej - mam wątpliwości. O ile mi wiadomo, kamera tv pojawiła się na rynku amerykańskim 27 lat później. Ale to nie najważniejsze. Tak znakomity przekaz zdarza się bardzo rzadko. Treść, sposób przekazu i poczucie humoru prowadzącego czynią te konferencje prawdziwym rarytasem. Chętnie zobaczyłbym go "na żywo w Polsce". Zazdrosny o swą sławę zwykle nie polecam konkurencji, ale tym razem nie wytrzymałem. Zaoszczędźcie na czym innym i koniecznie kupcie. Tomasz Alexiewicz OP (dominikanin), konferencjonista

10 listopada 2015

Witam. Polecam wszystkim, szczególnie małżeństwom. Pozdrawiam

10 listopada 2015

To DVD jest absolutnym hitem! Choć uważamy się za bardzo dobre małżeństwo, też się z niego czegoś dowiedzieliśmy, a przy okazji było oczywiście sporo śmiechu. Mnie spodobało się ono tak bardzo, że opisałam je na swoim blogu - http://www.prezentujeprezenty.pl/2012/08/prezentuje-prezent-slubny-na-wesoo.html

10 listopada 2015

Jak nie wiesz co komuś kupić w prezencie na rocznicę ślubu, to koniecznie kup te płyty. Dwa razy płakałem ze śmiechu, oglądając bez przerwy przez 4 godziny. Oprócz olbrzymiej dawki śmiechu trafiały też do mnie głębokie myśli przekazane w prosty sposób przez tego pastora. Rewelka, polecam wszystkim.

10 listopada 2015

Dzięki za to wspaniale narzędzie do pracy nad małżeństwem!

10 listopada 2015

I co? Da się? Opowiadać o miłości, małżeństwie, Biblii, seksie? I to bez sztampy i patetyzmu? Da się! Te seminaria są naprawdę świetne, oglądałem z dziewczyną (mamy 21 lat), będziemy polecać dalej! Bo warto usłyszeć coś więcej, niż: "nie rób tego, bo to grzech", czy "nie mów o tym, bo to nie wypada"...

10 listopada 2015

Wspaniałe!!!!!!!!!!!!!!! Jesteśmy 35 lat po ślubie i chyba dopiero teraz szczerze ze sobą rozmawiamy, po obejrzeniu tych płyt. Szkoda, że w naszym kraju nie ma takiego mądrego człowieka, który (która) tak wspaniale, prosto i z humorem wyjaśnia w zasadzie "proste rzeczy", a jakże trudne zarazem. Kupimy te płyty swoim dzieciom (córkom zamężnym).

10 listopada 2015

Wreszcie (!) ktoś, kto sensownie i z humorem opowiedział całą prawdę o seksie w małżeństwie i o wszystkim innym też. Jesteśmy z mężem 14 lat małżeństwem, do wielu wniosków doszliśmy sami na podstawie obserwacji i rozmów, konferencja M. Gungora absolutnie prawdziwa. Dzięki!

10 listopada 2015

Konferencje wyśmienite. Oglądamy je razem, śmiejemy się i uświadamiamy, jacy jesteśmy, co możemy w sobie zmieniać, jak się lepiej rozumieć. Dotrą do każdego, nawet do opornych na wszelkie zmiany mężów czy upartych żon. Zachęciliśmy do ich kupienia już dwa małżeństwa, inni czekają w kolejce na wypożyczenie, a naszym przyjaciołom kupimy je w prezencie na rocznicę ślubu. Polecamy, polecamy, polecamy.

10 listopada 2015

Rewelacyjne płyty. Obejrzeliśmy wspólnie z mężem, czemu dopiero teraz? Materiał obowiązkowy dla wszystkich małżonków, narzeczonych i innych ciekawskich....

10 listopada 2015

Byłem na warsztatach Marka Gungora. Wcześniej mój związek był dobry i wesoły. Nie spodziewałem się, że po tych kilku godzinach będziemy się częściej do siebie uśmiechać, że lepiej będziemy się komunikować i że łatwiej będzie nam rozwiązywać problemy, jakie niesie życie. Cieszę się, że teraz będę mógł mieć DVD na półce.

10 listopada 2015

ABSOLUTNA REWELACJA !!! Lektura obowiązkowa dla wszystkich małżeństw i kandydatów na małżonków bez względu na posiadany światopogląd. Powinno to być pokazywane nastolatkom w szkołach zamiast drętwych lekcji religii czy tzw. etyki. Lojalnie uprzedzam, że jak się zacznie oglądać to nie można się oderwać. I może być doskonałym prezentem.

10 listopada 2015

Hej. Właśnie wróciłam z oglądania wykładu i od razu siadłam przed komputer, aby zamówić płyty. Było tak wspaniale, że nie da się tego opisać - trzeba obejrzeć. Pan Mark opowiadał dokładnie o moim małżeństwie i okazało się, że mało wiem o swoim mężu. Wykład jest cudowny nie tylko dla małżeństw, ale dzięki niemu wiem jak wytłumaczyć swojemu 14 - letniemu synowi, dlaczego nie należy współżyć przed małżeństwem. Swojego męża już nie obwiniam za to jaki jest, teraz go rozumiem i trochę karcę siebie. Czy to jego wina, że ma taki mózg a nie inny? Pozdrawiam wszystkich.

10 listopada 2015

Świetne, rewelacyjne podejście, ironicznie z humorem o zwykłych sprawach małżeńskich! Dawno nikt w tak bezpośredni sposób nie mówił do małżeństw. Obejrzeliśmy wspólnie z mężem i mój sceptycznie nastawiony małżonek jest teraz największym fanem Marka Gungora (opowiada wszystkim znajomym najlepsze fragmenty), a nasze życie .... cóż bardzo się zmieniło:) co dostrzegło nawet dziewięcioletnie dziecko.

21 kwietnia 2020

Najlepszy prezent, jaki można zrobić młodej parze! A dla tych, co już doświadczeni, obowiązkowo do obejrzenia. Zabawne, mądre i tak wiele wyjaśniające wykłady. Polecam.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl