Producenci

Niezbędnik prezentowy - część 1 - prezenty dla dzieci 0
Niezbędnik prezentowy - część 1 - prezenty dla dzieci

 

 

Drodzy Czytelnicy,

Chcielibyśmy w tym roku nieco pomóc Wam w zakupach świątecznych podarunków, dlatego przygotowaliśmy niezbędnik prezentowy, który mamy nadzieję posłuży Wam jako drogowskaz przy wyborze prezentów dla wszystkich bliskich Wam osób. Podzieliliśmy go na kilka kategorii, w każdej polecamy wybrane przez nas produkty, ale pamiętajcie, że do końca grudnia wszystkie nasze książki i audiobooki kupicie z 30% rabatem. Jest w czym wybierać, zapraszamy więc do zapoznania się z całą naszą ofertą.

Na początek przygotowaliśmy pomysły na prezenty dla dzieci.

Dla najmłodszych Czytelników polecamy nasze Biblie: dobrym wyborem będzie np. Biblia dla przedszkolaka czy Uśmiechnięta Biblia:

 

 BIBLIA DLA PRZEDSZKOLAKA

 UŚMIECHNIĘTA BIBLIA

W budowaniu wiary maluchów pomocą będzie na pewno książeczka Moje pierwsze wersety biblijne. Kolorowe ilustracje dostosowane do wrażliwości dzieci z pewnością zaciekawią najmłodszych odbiorców, a przede wszystkim pomogą im zrozumieć i zapamiętać prezentowany werset.

MOJE PIERWSZE WERSETY BIBLIJNE

 

Dla nieco starszych dzieci polecamy Moją pierwszą Biblię z naklejkami – przepięknie wydaną książkę z doskonałymi ilustracjami i ciekawie opracowanym tekstem. Dodatkową atrakcją jest zestaw ponad 120 naklejek, które należy umieścić w brakujących miejscach na ilustracjach.

 MOJA PIERWSZA BIBLIA Z NAKLEJKAMI

 

Jeszcze starszym dzieciom polecamy serdecznie Ilustrowaną Biblię Pierwszego Kościoła – tłumaczenie Biblii ks. Remigiusza Popowskiego wzbogacone o piękne ilustracje, jednostronicowe wprowadzenia do każdej z ksiąg, tematyczne wyróżnienia wersetów czy mapy.

 ILUSTROWANA BIBLIA PIERWSZEGO KOŚCIOŁA

 

Polecamy także dwie książki Tomasza Kruczka – sympatycznie napisane opowiadania, które pokażą dzieciom, co jest w życiu najważniejsze:

Miłość jest...

Owocem Ducha jest...

 

Wszystkie te książki - a także inne z naszej oferty - można teraz kupić z 30% rabatem, zapraszamy więc do zakupów:)

Zespół VOCATIO

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl