Producenci

Niezbędnik prezentowy - część 6 - prezenty dla osób kochających podróże 0
Niezbędnik prezentowy - część 6 - prezenty dla osób kochających podróże

Dzień dobry!

Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji prezentów dla osób kochających podróże, szczególnie do miejsc związanych z czasami biblijnymi:

 

 

PRZEWODNIK PO ZIEMI ŚWIĘTEJ - ta książka to rezultat głębokiej erudycji połączonej ze starannością i prostotą wykładu. Stanowi bezcenną pomoc dla każdego, kto udaje się do Izraela, aby – jako pielgrzym czy turysta – poznawać jego przebogate dzieje.

MIEJSCA BIBLIJNE NA KAŻDY DZIEŃ ROKU - trzysta sześćdziesiąt sześć stron, z których każda odkrywa kolejne tajemnice Bożych interwencji w dzieje ludzkości. Interwencji, które dokonywały się w konkretnych miejscach geograficznych, naznaczonych Bożym śladem. Publikacja została wzbogacona o graficzny spis treści (mapy z numerami stron), który pozwoli czytelnikowi łatwo odnaleźć opis wybranego miejsca geograficznego.

IZRAEL PO MOJEMU - pełna ciepła i osobista opowieść o podróży do Ziemi Świętej.

WTEDY I DZIŚ. BIBLIJNE MAPY - gdzie dziś znajdują się ziemie, o których mowa w Biblii? Gdzie w biblijnych czasach leżał Iran czy Irak? Na te pytania - a także na wiele innych - odpowiada broszura Wtedy i dziś. Biblijne mapy.  Zawiera ona 17 kolorowych map, które ukazują m.in. starożytne imperia i królestwa, podział Izraela na 12 plemion czy podróże misyjne Apostoła Pawła.

Bardzo polecamy Wam książkę ks. prof. Mariusza Rosika - będzie ona naprawdę wspaniałym prezentem, z którego można korzystać przez cały rok, każdego dnia czytając kolejne rozważanie. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku o tej książce, a także na blog JAGOOPEPPERMINT, gdzie przeczytacie recenzję tej pozycji:

RECENZJA NA BLOGU JAGOOPEPPERMINT

 

 

Polecamy serdecznie i zapraszamy do zakupów:)

Zespół VOCATIO

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl