Producenci

Niezbędnik prezentowy - część 5 - prezenty dla osób zainteresowanych tematyką biblijną 0
Niezbędnik prezentowy - część 5

Dzień dobry,

Oto kilka propozycji dla osób zainteresowanych Biblią i tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat Pisma świętego:

TORA. Rozmowa o pierwszych pięciu księgach Biblii - książka jest zaproszeniem do wspólnego poszukiwania wraz z autorami ukrytych, niekiedy tajemniczych, ale niemal zawsze uniwersalnych i aktualnych przesłań zawartych w biblijnych tekstach

BATALIA O BIBLIĘ - autor rzetelnie, a zarazem bardzo przystępnie, pokazuje, jak około sto lat po narodzinach chrześcijaństwa nasiliła się prawdziwa batalia o Biblię, jej zawartość i rolę, a także – a nawet przede wszystkim – o prawo określania jej mianem chrześcijańskiego Pisma Świętego.

NIEZBĘDNIK BIBLIJNY -  książka, napisana bardzo klarownym językiem, naszpikowana jest grafiką: tabelami, schematami, mapami i fotografiami. Wszystko to sprawia, że czyta się ją z ogromnym zainteresowaniem między innymi dlatego, że informacje zebrane w tabelach czy schematach pozwalają na szybki ogląd całości zagadnienia, o którym mówią.

 

Książki z serii SŁOWO BLISKO CIEBIE również pomogą czytelnikom poznać Boże Słowo i lepiej je zrozumieć:

SŁOWO HEBRAJSKIE NA KAŻDY DZIEŃ ROKU - rozważania 366 kluczowych słów hebrajskich ze Starego Testamentu.

SŁOWO GRECKIE NA KAŻDY DZIEŃ ROKU - rozważania 366 kluczowych słów greckich z Nowego Testamentu.

WERSETY BIBLIJNE - głównym celem tej książki jest przedstawienie, jak niektóre wersety biblijne, często bardzo znane, są błędnie interpretowane lub aplikowane do życia w niewłaściwy sposób.

OPOWIADANIA BIBLIJNE - ta książka pokazuje, że całe Pismo św. jest świadectwem o Chrystusie, i pokazuje, że w takim właśnie kontekście należy je odczytywać. Przedstawione zasady interpretacji tekstu biblijnego pomogą nam odczytywać Słowo Boże w sposób rozumny oraz właściwie je odnosić do realiów życia.

 

Osobom poszukującym jeszcze bardziej szczegółowej i dokładnej wiedzy biblijnej polecamy oczywiście nasze książki z Prymasowskiej Serii Biblijnej:

 

SŁOWNIK NAUCZANIA JEZUSA ORAZ TEMATÓW CZTERECH EWANGELII

SŁOWNIK TEOLOGII ŚW. PAWŁA

SŁOWNIK PÓŹNYCH KSIĄG NOWEGO TESTAMENTU

SYNOPSA CZTERECH EWANGELII

KANON BIBLII

 

Wszystkie książki kupicie oczywiście z 30% rabatem, zapraszamy więc do zakupów:)

Zespół VOCATIO

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl